Käesoleval kevadel toimub Euroopas mitu huvitavat ja võimalusi pakkuvat festivali, kuhu on delegatsiooniga minemas ka Music Estonia.
Jazzahead! 27.04-30.04.2017
Saksamaal Bremenis toimuv rahvusvaheline jazzimess ja showcase-festival, kus Music Estonia on kohal koostöös Eesti Jazzliiduga. Music Estonia delegatsioonis osalemise paketthind on 500€ ja see sisaldab passi, majutust twin toas ning lennupileteid Tallinn-Bremen-Tallinn. Kui on soov ööbida üksiktoas, on paketihind 650€.

Classical:NEXT 17.-20.05.2017 
Hollandis Rotterdamis toimuv Classical:NEXT festival on keskendunud uutele suundadele akadeemilises ning klassikalises muusikas – olgu selleks kontserdikorralduse formaadid, suurte koosseisude ning kontserdisaalide ärimudelid, publiku arendamine või muusika ise. Delegatsioonis osalemise paketthind on 600€ ja see sisaldab Classical:NEXTi passi, majutust twin toas ja transporti Tallinn-Rotterdam-Tallinn. Kui on soov ööbida üksiktoas, on paketihind 750€.

The Great Escape 18.-20.05.2017  
Inglismaal Brightonis toimuv The Great Escape on Euroopa üks suurimaid ja olulisemaid esitlusfestivale, kuhu taas lendab kohale ka Music Estonia delegatsioon. Delegatsioonis osalemise paketthind on 600€ ja see sisaldab The Great Escape passi, majutust twin toas ning transporti Tallinn-Brighton-Tallinn. Kui on soov ööbida üksiktoas, on paketihind 750€.     

Festivalipakettide eest tasumine toimub arve alusel ning summale ei lisandu käibemaksu. Music Estonia liikmetele kehtib alati -10% soodustus.  

Music Estonia festivalidelegatsiooni(de) liikmeks registreerimiseks täida palun käesolev vorm hiljemalt 13. veebruaril 2017.
Alusta
vajuta ENTER
Aitäh! Arvestame Sinu osalemisega. Võtame peatselt sel teemal ühendust ja hoiame kursis reisiplaanide arenguga.
Uuesti
vajuta ENTER